Resultat Høstmesterskapet Tirsdager november og desember 2020
2020-11-03 Sigmund Ivar Bakke – Eli Ann Bakke (Simultan)
2020-11-10
2020-11-17
2020-11-24 Simultan
2020-12-01
2020-12-08
2020-12-17
Torsdager november
2020-11-05
2020-11-12 Simultan/handikap
2020-11-19
2020-11-26
Torsdager oktober
2020-10-01 Harald Nygaard – Hilde Marie Høili (Handikap/Simultan)
2020-10-08 Finn Erik Johansen – Harald Nygaard
2020-10-22 Liv Strøm – Jarle Bogen (Simultan / handikap)
2020-10-29 Steinar Næss – Vegar Næss
Tirsdager oktober
2020-10-06 Tommy Brønstad – Trond Rikstad
2020-10-13 Ole Tom Røed – Unn Christensen (simultan/Handikap)
2020-10-20 Jarle Bogen – Liv Strøm
2020-10-27 Jarle Bogen – Liv Strøm
Torsdager september
2020-09-03 Bjørn Helgeby – Simen Sørlie Helgeby
2020-09-10 Vegar Næss – Steinar Næss (Handikap, Simultan)
2020-09-17 Bjørn Helgeby – Simen Sørlie Helgeby
2020-09-24 Harald Nygaard – Hilde Høili
 
Tirsdager september
2020-09-01 2 bord spilte en liten lagkamp, håper det kommer flere neste gang!
2020-09-08 ingen turnering pga. dårlig oppmøte
2020-09-15 Finn Erik Johansen – Harald Nygaard
2020-09-22 Kjell Carm – Vegar Næss (Handikap, Simultan)
2020-09-29 Per Andresen – Tor Erik Berg
 
Sommerbridge 2020  Sammenlagtstilling
2020-08-27 Sigmund Ivar Bakke – Eli Ann Bakke
2020-08-20 Finn Erik Johansen – Karl Johnny Solberg
2020-08-13 Sigmund Ivar Bakke – Kenneth Syversen
2020-07-02 Arvid Aa – Arne Øvrid
2020-06-25 Einar Lærum – Hilde Vaagsland
2020-06-18 Espen Ringdal Andersen – Sveinung Rydland
2020-06-11 Karl Johnny Solberg – Harald Nygaard
2020-06-04 Sigmund Ivar Bakke – Eli Ann Bakke
2020-05-28 Liv Strøm – Bjørg Tvinnereim
2020-05-14 Harald Nygaard – Karl Johnny Solberg
Resultat Torsdager Mars 2020
2020-03-05 Sigmund Ivar Bakke – Svein Harald Riisnæs
2020-03-12 Avlyst pga. korona
2020-03-19 Avlyst pga. korona
2020-03-26 Avlyst pga. korona
Resultat Tirsdager Mars 2020
2020-03-03 Liv Strøm – Svein Harald Riisnæs
2020-03-10 Turid Lunde – Elsa Bergljot Thonhaugen (Simultan/handikap)
2020-03-17 Avlyst pga. korona
2020-03-24 Avlyst pga. korona (Simultan/handikap)
2020-03-31 Avlyst pga. korona
Resultat Torsdager Februar 2020
2020-02-06 Arvid Aa – Arne Øvrid (Handikap / Simultan)
2020-02-13 Eli Ann Bakke – Sigmund Ivar Bakke
2020-02-20 Sigmund Ivar Bakke – Eli Ann Bakke
2020-02-27 Ole Tom Røed – Unn Christensen (Handikap / Simultan)
Resultat Tirsdager Februar 2020
2020-02-04 Liv Strøm – Sigmund Ivar Bakke
2020-02-11 Arvid Aa – Karl Johnny Solberg
2020-02-18 Sigmund Ivar Bakke – Arvid Aa (Handikap / Simultan)
2020-02-25 Kjell Carm – Egil Hansen
Resultat Torsdager Januar 2020
2020-01-09 Avlyst pga for liten deltagelse
2020-01-16 Unn Christensen – Ole Tom Røed (handikap / Simultan)
2020-01-23 Kjell Carm – Karl Johnny Solberg
2020-01-30 Avlyst pga for liten deltagelse
Resultat Tirsdager Januar 2020
2020-01-07 Bjørg Tvinnereim – Liv Strøm (Handikap / Simultan)
2020-01-14 Stian Løken Helgeby – Erland Bratli
2020-01-21 Bjørg Tvinnereim – Liv Strøm
2020-01-28 Bjørg Tvinnereim – Hilde Høili (Handikap / Simultan)